sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA -  840 810 810

Zavřít X

Kloubové a teleskopické markýzy

 

 

 

8 typů kloubových a teleskopických markýz pro efektivní zastínění

Kloubové a venkovní výsuvné markýzy se dají instalovat na stěnu nebo strop. Účinně chrání proti slunci a kvůli své konstrukci jsou mimořádně praktické. Proto jsou oblíbené jak v soukromém, tak i komerčním sektoru.

Jednotlivé typy markýz mají manuální ovládání klikou nebo elektromotorem a rádiovým ovladačem. Včetně širokého výběru látek a doplňkového příslušenství, jako jsou větrná a dešťová čidla...

Stínící technika na HobbyTec.cz

SIGMA S7000 / S7200

Markýza s kloubovými rameny bez nosného profilu s velkým rozsahem nastavitelnosti sklonu z modelové řady Sigma se v závislosti na modelu upevňuje na stěnu nebo strop. Konstrukce využívá kombinovaný držák trubky s akrylovou látkou a výsuvných ramen. Tato výsuvná markýza je proto vhodná zejména k zastřešení teras a balkonů.

 

IDEAL S4150 / IDEAL PLUS S4160

Polokazetové kloubové markýzy bez nosného profilu a s integrovanou stříškou, která chrání látku a ostatní části konstrukce před povětrnostními vlivy.Vhodná pro menší terasy, lodžie a balkóny.

Při montáži na strop nastavení sklonu do 90°. Při instalaci na zeď pak do 60°.

 

AZUR SG2400

Markýza s kloubovými rameny a čtyřhranným nosným profilem, možností instalace na zeď, strop s rozsahem nastavení sklonu od 5° do 75°, což znamená, že je vhodná jak pro zastínění teras, tak i balkonů a dalších exteriérových ploch.

 

SELECT S8130

Markýza pro zastřešení prostornějších teras v soukromém i komerčním sektoru, kterou je možné doplnit také o spouštěcí volán a boční stínění. Přední profil s odkapávací hranou a příplatková stříška chrání akrylovou látku.

 

SELECT-STOBOSCOPE S8130/2

Elegantní markýza s teleskopickými rameny a trojhranným nosným profilem. Přední profil s odkapávací hranou zabraňuje znečištění volánu. A protože mají složená ramena minimální rozměry, není výsuv limitován šířkou markýzy. Příplatková ochranná stříška chrání akrylovou látku před povětrnostními vlivy.

Na výběr jsou různé konzoly pro montáž na strop, stěnu nebo krokve. Nastavitelný rozsah úhlu sklonu 0°- 60°.

 

SELECT PLUS S8133

Markýza s trojhranným nosným profilem a překříženými kloubovými rameny, která umožňují větší výsuv než je její šířka. Využívá se tedy hlavně pro zastřešení výloh obchodů, teras nebo výklenků. A dá se dobře kombinovat také s ostatními markýzami z modelové řady SELECT. Pro látku je možné dodatečně pořídit také ochrannou stříšku. Nebo spouštěcí volán.

 

SELECT BETA S8180

Markýza s trojhranným nosným profilem a dvojitým výsuvem pro zastínění lodžie nebo balkónu. Ramena mají integrované vrtané pružiny, které přes kloubový ohyb napínají 2 nerezová lanka v ochranných pouzdrech.

Monžáž markýzy je proveditelná na zeď i strop, případně s pomocí krokvových konzol také na dřevěné konstrukce, během niž je možné nastavit sklon zadních ramen v rozsahu od 5° do 60° stupňů, sklon předních ramen je potom pevně stanovený na 30°.

 

JUMBO S2160/2

JUMBO. Výstižný název velkoplošné markýzy s čtyřdílnými teleskopickými rameny s výsuvem až 5m, montáží na fasádu nebo strop a možností přidání dalších ramen, která hravě účinně zastíní terasy a posezení s plochou až 90m2.

Kyvným uložením trubky s akrylovou látkou je dosaženo jejího správného odvíjení. Ovládání je možné pouze elektropohonem.

 

Schchází vám kloubová nebo

venkovní výsuvná markýza pro stínění?

Volejte na 840 810 810

 

potahy

 

 

konstrukce

 

pohony

 

 

osvětlení

 

 

showroom

 

kontakt

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.

| Pergoly | Přístřešky | Zastřešení | Altány | Levné garáže | Vchodové stříšky | Dřevníky | Zimní zahrady | Zahradní domky | Skleníky a fóliovníky


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l HOBBYTEC.CZ