sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA -  840 810 810

Zavřít X

Kazetové markýzy

 

 

Markýzy pro zastínění teras... v soukromé i komerční sféře

Venkovní kazetové markýzy s hliníkovým kastlíkem pro ochranu látky a ostatních prvků stínění před povětrnostními vlivy. Navržené pro účinné a atraktivní zastínění teras, balkonů a dalších exteriérových ploch. V soukromé i komerční oblasti. Konstrukce má po stranách pouze dva montážní body, montáž je proto snadná a proveditelná jak na strop a stěnu, tak i do krokví.

Většina modelů se v základní výbavě ovládá kloubovou převodovkou s nasazovací kličkou, pro větší komfort je k dispozici také elektropohon, který je součástí velkoplošných markýz. Volitelné příslušenství zahrnuje čidla pro detekci větru, deště, volány...

Stínící technika na HobbyTec.cz

SELECT-BOX

Kazetová markýza s kloubovými rameny a kastlíkem pro ochranu látky před klimatickými živly ladícím s předním profilem, určená pro zastřešení středně velkých teras, balkonů a dalších ploch.
Trojhranný profil umožňuje jednoduchou montáž s různým uspořádáním konzol.

 

TENDABOX

Elegantní markýza s výsuvem až 4 metry a volitelným tvarem samonosného kastlíku, jehož pootočením jednoduše nastavíte sklon v rozmezí 0° do 85°. Po stranách jsou pouze 2 montážní body, což umožňuje snadnou montáž. Od šířky 6m je ovládání pouze elektromotorem.

 

CASABOX

Casabox je atraktivní kazetová markýza, kterou jednoduše sladíte s architekturou objektu tím, že vyberete kulatý nebo hranatý tvar kastlíku, jeho pootočením pak plynule nastavíte sklon až 90°.

 

MESABOX

Velkoplošná markýza s komfortním elektropohonem a samonosným kastlíkem, speciálně určená zejména pro využití v komerční sféře - k zastřešení teras restaurací a hotelů, ale i dalších velkých ploch. Nastavitelný úhel sklonu až 90°.

 

ROSOBOX

Mezi velkoplošné markýzy patří také model ROSOBOX s výsuvem až 4m a mimořádně stabilními rameny integrovanými přímo do kastlíku a elektropohonem, určená speciálně pro zastřešení teras s plochou až 70m2.

 

PURABOX

Nadčasově pojatá a kompaktní konstrukce dělá z kazetové markýzy PURABOX s šíří až 5 a výsuvem až 2,25m a sklonem až 90° vhodné zastínění pro balkóny a lodžie, ale i terasy jak v komerční, tak soukromé sféře.

Máte dotaz? Zájem o markýzu z naší nabídky? Kontaktujte nás.

potahy

konstrukce

 

pohony

 

osvětlení

 

showroom

kontakt

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.

| Pergoly | Přístřešky | Zastřešení | Altány | Levné garáže | Vchodové stříšky | Dřevníky | Zimní zahrady | Zahradní domky | Skleníky a fóliovníky


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l HOBBYTEC.CZ